• : 0543 944 2523
Çağdaş Ocakbaşı Kebap Ciğer Döner Salonu Şanlıurfa Haliliye - Haliliye, Şanlıurfa

Firma Hakkında

Çağdaş Ocakbaşı Kebap Ciğer Döner Salonu Şanlıurfa Haliliye

Çağdaş Kebap Olarak, zamanında büyüklerimiz “yemediğini yedirme” Prensibinin, bu gün “tarladan çatala gıda güvenliği” yaklaşımına vardığı Ve insanoğlunun karnını doyurmaktan öte, sağlığını da direk ilgilendiren beslenme İşlevine verdiğimiz önemli toplumsal bir sorumluluk ve sektöre örnek olarak görüyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

Fark yaratmak istiyorsanız, yediğiniz yemeklerin de farklı olması gerekmez mi?

Yıllar alan tecrübemizle, seçtiğiniz yemeği birebir uygun şekilde yapıyor ve özenle hazırlıyoruz.

Tamamı kendi bünyemizdeki siparişinizi en hızlı ve güvenli şekilde müşterimize teslim ediyoruz.

KALİTE:

Gıda gibi hijyenin ve kalitenin çok önemli olduğu bir alanda hizmet vermenin ağır Sorumluluğunun bilincinde olup, paydaşlarının en iyi şartlarsa hizmet almasını Sağlamakla kendini yükümlü kılmıştır. Çağdaş Kebap çatısı altında tüm çalışanların, Müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden ve kaliteyi yüksek tutmak adına hiçbir Fedakârlıktan kaçınmayan anlayış kültürü ve kurumsal gururuyla yerel, aynı zamanda Ulusal sorumluluğumuza yakışır bilinçte davranabilmenin onurunu yaşamaktadır.


SÜREKLİ GELİŞİM:

İdeal personel; bulunduğu kademinin gerektirdiği bilgi, beceri ve uygulamaları Çok iyi bilmelidir. Kendisini yetiştirmek için ustalarını izlemeli, okuyarak, sorarak Kendisini geliştirmelidir. Geliştirme sadece mesleki açıdan olmamalıdır. İyi bir genel kültür için, iyi bir izleyici ve okuyucu olmalıdır. Güvenirlik Bir işi yapan insanların başarılı olabilmesi, işe ilgi ve sevgi göstermesine Bağlıdır. Çünkü ne yapılırsa yapılsın, yapılan işe istendiği kadar ilgi ve sevgi Duyulsun, eğer insanlarla bütünleşme, paylaşma, birlikte olma becerisi Gösterilmezse, o işte aranan istenen noktaya varılmaz. Markayı koruyabilmenin yegâne yolunun, müşteri ile marka arasında Duygusal bir bağ kullanabilmekten, dahası müşteri sadakatini Gerçekleştirebilmekten geçtiğine inanıyoruz.

Nerelere Götürüyoruz?

Çağdaş kebap kalitesinin her bir siparişte aynı düzeyde olabilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Sayfamızda görmüş olduğunuz ürünleri, belirtilen saat dilimlerinde hızlıca müşterilerimize teslim ediyoruz

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

İbrahim CİCİ
15 Mayıs 2022 , Pazar 15:15:38

kaliteli yer


Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Çağdaş Ocakbaşı Kebap Ciğer Döner Salonu Şanlıurfa Haliliye

Harita Konum

Yunus Emre Caddesi Ulubatlı Mahallesi Sahil 1 Apartmanı Altı (Eski Aksa Doğalgaz Karşısı) Şanlıurfa/Haliliye

Şanlıurfa / Haliliye

Mesaj Formu

QR Code