• : 0543 944 2523
İpek Otomotiv Şanlıurfa Eyyübiye - Eyyübiye, Şanlıurfa
Vitrin

Firma Hakkında

Oto Tamir Nedir?

Yaşam şartlarımızı kolaylaştırmak, kalabalıklaşan hayat ve trafik yoğunluğunda ulaşım imkanlarımızı arttıran hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan araçlarımız zaman geçtikçe ve kullanım süreleri arttıkça çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Araçlarımızda çıkan en ufak sorundan ciddi problemlere kadar her türlü sorunu oto tamircilerde halledebiliriz. Araçlarımızın belirli mesafelerden sonra genel periyodik bakımlarını yaptırmamız gerekmektedir, zamanı gelince yaptırılmayan araç bakımları hem aracın daha büyük sorunlarla karşılaşmasına hem de araç sahiplerinin can güvenlikleri açısından sorunlara neden olabilir.

Oto Tamirci Seçimlerinde Dikkat Edilecekler ?

Araçlarımızı oto tamire götüreceğimiz zaman dikkat etmemiz geren bazı hususlar vardır bunlar başta maliyet ve işin ehil ustalar tarafından yapılması olacaktır ayrıca şu kriterlere de dikkat edilmeli;

 • Öncelikle belirttiğimiz güvenilir bir oto tamircisini bulabilmek için daha önce oto tamir ihtiyacı olup da aracını tamire götüren yakınlarımıza danışarak bilgi alınmalıdır.
 • Aracınızı götüreceğiniz oto tamirciyi belirledikten sonra tamiri yapacak kişiye vereceğimiz bilgilere son derece dikkat etmeliyiz vereceğimiz yanlış bilgiler nedeniyle aracımızın onarımı bir yana daha büyük sorunlara neden olabiliriz.
 • Gideceğimiz oto tamircideki çalışanlarının kalifiye olmasının yanında kullandığı malzeme kaliteleri de son derece önemlidir araçlarımızı test ettirmemiz gereken bir durumda ustaların beceri ve kalitesi ne kadar iyi olursa olsun aracımızı takacağımız bilgisayar sisteminin orijinal olmaması yanlış teşhise neden olabilir bu da yanlış onarıma sebep olur ve istemediğimiz sonuçlarla karşılaşabiliriz.
 • Araçtaki sorunun tespitinden sonra onarım için gereken parçaların teminine gereken maliyet sorulmalı ve uygun maliyetlere yaptırabileceğiniz oto tamirciler tercih edilmeli.
 • Araç onarımı yapılmaya başlandığı zaman araçta yapılacak her türlü işlemden haberdar olmak için oto tamirdeki yetkililerle sürekli irtibat halinde olunmalı ve araca yapılacak en ufak bir müdahale de bile haber verilmesi gerektiği istenebilir.
 • Aracın onarımı bittikten sonra detaylı inceleme için oto tamirde bulunan bir yetkiliyle aracın testini yapmalıyız. Araçtaki sorunun tam olarak giderildiğinden emin olmadan ödeme işlemini yapmamalıyız.
 • Aracı teslim alırken gerekli evrakları oto tamir yetkilisinden istemeyi kesinlikle unutmayınız ileride yapılan onarımdan dolayı bir sorun meydana gelirse elinizde bir belgenin bulunması sizin açınızdan yaralı olacaktır.
 • Eğer aracınızın oto tamirde bırakmanız gerekliyse aracınızın kilometresini kaydedip aracınızın sizden habersiz kullanılmasının önüne geçebilirsiniz Yukarıda belirttiğimiz unsurlara dikkat edilmesi hem aracınız hem de sizlerin sağlığı açısından son derece önemlidir.

 • Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. İPEK OTOMOTİV ŞANLIURFA 

 • Web Sitemizi Tasarlayan Tekno Web Tasarım Ajansına Canı Gönülden Teşekkürlerimizi Dileriz.

  Sizlerinde Bu Firma Çalışmanızı Şidetle İsterim.

  Tekno Web İle Çalışmanın Nedenleri:

  1- Güler Yüz 
  2- 7/24 Destek
  3-Siber Saldırılara Karşı Güvenlik
  4-Haftalık yedekleme
  5-Yüz Yüze Görüşmeler
  6-Yılların Verdiği Tecrübe
  7-Ve Ülke Genelinde Yaptığı İşler

  Bunlar sadece bir kaçı.

  Çünkü Tekno Web Tasarım Ajansı  işinizi internete taşır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

İpek Otomotiv Şanlıurfa Eyyübiye

Harita Konum

Evren Sanayi Sitesi 1. Cadde 4. Sokak Şanblıurfa Eyyübiye

Şanlıurfa / Eyyübiye

Mesaj Formu

QR Code