• : 0543 944 2523
KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN
img

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN

ALTIN STANDART GARANTİSİ

Altın Standart taahhüdümüz, büyümenize yardımcı olmak için belirlendi. Bu garanti çerçevesinde, birlikte çalışması kolay ve tam anlamıyla şeffaf bir kuruluş olarak, iş hedeflerinizi desteklemek için muazzam şartlar sunuyoruz.


Düşük Başlangıç Maliyetleri: Minimum sipariş şartı ya da satış veya iş aracı satın alma zorunluluğu öngörülmez. 

Para İadesi Garantisi: Üyeliğin herhangi bir nedenle 90 gün içerisinde iptal edilmesi halinde Herbalife Nutrition Üye Paketi için %100 para iadesi.

Tam Ticari Şeffaflık: Potansiyel geliriniz hakkında açık ve doğru ticari bilgiler.  

İade Garantisi: Üyelik iptallerinde son 12 ayda satın alınan ve satılmayan tüm ürünler için %100 iade. Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya dükkan olmayan bir başka yerde direkt olarak pazarlanmasıdır.

Tüm Dünya'da milyonlarca tüketici için pratik bir satın alma yöntemi olarak kendini ispatlamış olan doğrudan satış yöntemi, bir yandan satıcıya güvenli bir iş imkanı sunarken, tüketiciye de kaliteli, pratik ve kişiye özel bir hizmet sunmaktadır. Doğrudan Satış yönteminde tüketici, pek çok ihtiyacını dilediği zaman, dilediği yerde, ürün ve hizmet her türlü özelliği birebir kendisine anlatılarak teslim alabilir. Kolaylık, güvence, zamandan tasarruf ve kişiye özel hizmet doğrudan satış yönteminin tercih edilme nedenlerindendir. Dünya'da 180 milyar dolar toplam satış rakamı ve 120 milyon bağımsız doğrudan satıcının faaliyet gösterdiği bir sektördür.

Türkiye’de doğrudan satış derneği Ağustos 1994’te kurulmuştur. Dernek tüzüğünde de belirtildiği gibi derneğin başlıca amaçları şunlardır.

  

Tüketicilere mal ve hizmet pazarlama yöntemi olarak doğrudan satışı geliştirmek

Sektör içinde en üst düzeyde iş ahlakı prensipleri oluşturmak ve bunları korumak

Toplumun doğrudan satış konusundaki bilgisini ve güvenini arttırmak

Doğrudan Satış Derneği (DSD), kısa sürede aktif ve yararlı bir kuruluş haline gelmiştir. DSD, tüketici haklarını gözetmeye ve aynı zamanda doğrudan satış işi ile uğraşan bağımsız satıcılara destek vermeye yönelik bir çok prensip ve standardı ortaya koymuştur. Tüm DSD üyeleri, bu prensip ve standartlara tam bağlılık gösterirler.

Herbalife Nutrition, Doğrudan Satış Derneği’nin bir üyesidir. Türkiye Doğrudan Satış derneğinin yanı sıra Dünya Doğrudan Satış Federasyonunun da aktif bir üyesi olan Herbalife Nutrition, her iki derneğin kurallarıyla tam bir uyum içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğrudan Satış Derneği Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu SELDIA'nın da üyesidir.


Nasıl Kullanılır?


BİZE KATILIN

Dünyanın dört bir yanında sizin gibi düşünen milyonlarca insanın tutkusuna ortak olun. Beslenme alanında önde gelen bilim insanları tarafından geliştirilen ürünlere erişimin yanı sıra uzman eğitim ve destek hizmetlerinden yararlanın. Ürünlerimiz mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.


100TL

Değeri

-30%

İndirim

30TL

Kazanç

İNDİRİMDEN YARARLANMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN

8 ay ,1 haf. ,3 gun ,23 saat ,57 dak.
  • HERBALİFE BAĞİMSIZ DİSTIRIBÜTOR OFISI
  • 05359523022
  • https://www.herbalenucuz.com/
  • MALATYA TÜRKİYE VE DUNYANIN 96 ÜLKESİNDE İŞİNİZİ KURABİLME FİRSATI LÜTFEN BİLGİ İÇİN İLETİŞİMDE OLUN:05359523022